Kablo Tesisatı

Günümüzde aklınıza gelecek her alan için kablo tesisatı sağlanmaktadır. Ev, işyeri, hastane, sinema, tiyatro veya okul her alan kullanımı için kablo tesisatı oldukça önem arz eder. Elektrik tesisatlarında profesyonel bir ekiple hizmet veren firmamız her alan için uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Kablo tesisatlarının kurulumu uzun ömürlü olması tehlikeli durumları da engeller. İşini bile usta eller sayesinde yapılacak kablo tesisatı her alanda güven içinde kullanılır. Eğer ki dış mekanlarda tesisat yapılacaksa buna; elektrik dış tesisat denmektedir. Tam tersi durum yani evler için yapılacak kablo tesisatına elektrik iç tesisat olarak adlandırılır. Kablo tesisatının döşenmesi işlemi tam anlamıyla profesyonel bir hizmet olarak karşımıza çıkar. Bundan dolayı da bu tür işlerin mutlaka alanında uzman olan bir ekip tarafından tamamlanması da şarttır.

Kablo Tesisatı Yapılırken Dikkat Edilecekler Nelerdir ? 0532 247 97 98


Kablo tesisatının malzemeleri birkaç aşamalıdır. Elektrik boruları, kuvvetli ve zayıf akım kabloları ve kablo kanalları bunlardan bazılarıdır. Kablo tesisatı yapılmadan önce bir projeye tabii tutulur ve izin alınır. Bu izinler sonucu yapılacak kablo tesisatı mutlaka en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir. Kablo malzemeleri yapıların boyutuna göre seçilmelidir. Büyük ve küçük seçimler tehlikeli durumlara yol açabilir. Ayrıca boyut farkları cihazların elektrik ile beslenmesine engel olacaktır. Kablo tesisatında hiçbir şekilde malzemeden ve işçilikten kaçılmaması gerekmektedir. Aksi halde çıkacak problemler ölümcül sonuçlara neden olabilir.

Kablo Tesisatında Çeşitleri Nelerdir ? 0532 247 97 98


Evlerde görülen kablo tesisatlarındaki arızaların giderilmesi ekibimiz tarafından sağlanır. Evlerde sık sık karşılaşılan kablo tesisatı arızaları mevcuttur. Sigorta arızaları, duy arızaları, priz arızaları veya fiş arızaları kablo tesisatının içine girmektedir. Tüm arıza çeşitlerinde kullanılan özel aletler aracılığıyla tesisat tamiri yapılmaktadır. Firmamızda, kablo tesisatı arızası giderildiği gibi kablo tesisatı da yapılmaktadır. Her yapı için kablo tesisatı farklı olmaktadır. Bu yüzden profesyonel ekibimiz her alanda deneyimlidir. Büyük yapılar ya da evlerde kablo tesisatı döşemesi kolay bir şekilde firmamız tarafından yapılır. Kablo tesisatlarında oluşan arızalar giderilir. Firmamız kablo tesisatı noktasında her zaman gelişimci yönü ağır basan bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Böylece yüzde yüz müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır!