Hakkımızda

Günümüz koşullarında uluslar arası kalite standartlarında bir hizmet sunmak için kurulan Maltepe Elektrikçi Firması; her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlar! Elektrik enerjisinin yaşam alanlarında vazgeçilmez bir unsur olduğunun bilincinde olan firmamız; sizlere nitelikli bir elektrikçi hizmeti sunmak için kurulmuştur. Bu kapsamda firmamızın sürekli olarak kalite standartlarını yükselttiği bir elektrikçi hizmetinin merkezinde yer aldığını ifade etmek mümkün olmaktadır. Personel yapısını sürekli olarak geliştiren firmamız, sizlere güvenli ve hızlı bir elektrikçi hizmetini sunmak konusunda da etkili bir hizmeti adresi konumunda yer alır. Böylece %100 müşteri memnuniyetini oluşturmak noktasında firmamızın nitelikli hizmetlerin adresi konumunda yer aldığını ifade etmek mümkün olur.

Maltepe Elektrikçi Firması sizlere çözüm odaklı bir hizmet sunmak amacındadır. Böylece evde ya da işyerlerinde meydana gelen elektrik arızalarının giderilmesi için sorumluluk üstlenmektedir. Elektrik arızalarının hızlı bir şekilde tamir edilmesi noktasında sorumluk üstelenen firmamız; çözüm odaklı bir firmadır. Bundan dolayı da daime sektörde lider olma potansiyeline sahiptir. Geniş kapsamlı bir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız; hem elektrik arızası tamirinde hem de elektrik tesisatı hizmetlerinde etkili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Yine firmamız günümüz koşullarında kablo tesisatını da etkili bir düzeyde sunmaktadır. Elektrikçi hizmetlerinin kapsamı içerisinde yer alan data hattı gibi hizmetleri de firmamız uluslar arası kalite standartlarında sunmaktadır!

Vizyonumuz

Maltepe Elektrikçi her zaman yenilikçi bir vizyona sahip olan bir firmadır. Bundan dolayı da elektrikçi hizmetlerini çağımızın gereklerine uygun bir şekilde sunmaktadır. Özellikle elektrikçi hizmetlerinin sürekli olarak güncellenmesi gerektiğinin farkında olan firmamız; %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir!

Misyonumuz

Maltepe Elektrikçi gelişimci yönü ağır basan bir firma olarak dikkatleri üzerine çeker. Bu kapsamda sürekli olarak daha kaliteli bir hizmet sunmayı kendisine misyon edinen firmamız; sizlere mükemmel kalitede bir hizmet de sunar!